15:09
Новорічний вечір

Новий рік – це таке свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Воно вважається символічним початком чогось нового, чогось прекрасного. Новорічна ніч завжди наповнена відчуттям дива, радістю, щастям.
Гадаю, учні 9 класу чудово змогли передати цей новорічний набір своїм виступом.

Новорічний вечір у рідній школі відбувся 23 грудня. Незадовго до виступу гарно вбране приміщення залу наповнилося радісним натовпом. Артисти схвильовано робили останні підготування, одягали костюми, репетирували ролі.

І ось гамір затих, і голос ведучої розпочав цей чудовий вечір. Надзвичайно цікавою була форма проведення вечору – це перегляд улюблених телеканалів з передачами, репортажами, коментарями.

Почався вечір з трансляції телеканалу 1+1 «Ранковий сніданок» - де ведучі учні 9 класу з студії вели програму, а у залі школи учениці 1 класу Русин Д., Гудивок О. та учень 4 класу Марко О демонстрували зарядку, яка обов’язково, якщо її виконувати ранком не дасть заснути.

Далі канал СТБ «Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком. Трьом учасникам було запропоновано проспівати пісню «У лісі, лісі темному» - сумно, весело і по-сучасному. Після, перенеслися до перегляду першого національного каналу, де дивилися уривок «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

Цікавим було проведення інтелектуального шоу «Що,ДЕ,Коли?» - для участі в якому були запрошені:директор школи, заступник, голова ради школи, та медична сестра. Їхній увазі були запропоновані цікаві питання відповідаючи на які правильно, вони отримували призи.

Продовжив ефір телеканал ТЕТ і модний ведучий Данило Грачов, який провів цікавий конкурс «Найстильніший та наймодніший» - двом учасникам був запропонований повний чемодан з одягом і вони закритими очима мали себе одягнути.

Звичайно, які можуть бути новини без криміналу, так ми перенеслися на Телеканал ICTV – програма «Надзвичайні новини» - де ведучий розповідав про останні новини.

І під кінець, пряме включення - кореспондент каналу 1+1 повідомила, що наближаються гості з Лапландії – Дід Мороз і Снігуронька.

Звичайно, відбувався і розіграш новорічних лотерей, де ніхто не залишився без подарунку. І конкурс Новорічних стінгазет, де активну участь взяли учні 5-11 класів, які намалювали чудові, гарні та змістовні газети – МОЛОДЦІ!!!

Переглядів: 309 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]