14:42
Комп’ютер чи книга? Що краще

Відповідно до річного плану МО класних керівників та графіку відкритих виховних годин 18 грудня у 5 класі класним керівником Федак О.С. проведена відкрита виховна година із застосуванням ІКТ на тему: «Комп'ютер чи книга? Що краще».

Оксана Семенівна повідомляла учням про новинки інформаційних технологій; показувала всі плюси і мінуси комп'ютерних ігор, їх вплив на здоров'я людини; пояснювала що краще пару хвилин в день приділити читанню книги ніж комп'ютеру. На виховну годину була запрошена завідуюча сільською бібліотекою Гричка З.М., яка наголошувала учням, "що книга - це вічне",приходіть до бібліотеки беріть книги і читайте  - просила З.М.

Вчитель формувала у учнів власні індивідуальних погляди на новітні інформаційні технології. Вчила контролювати свої емоції; що треба покласти початок для розвитку волі, адже тільки від вас залежить, тільки ви можете робити правильний вибір – що краще!!! – наголошувала О.С.

Класний керівник намагалася сформувати інтерес учнів до власного здоров'я; формувала погляди і переконання щодо комп'ютерних ігор.

В кінці наголосила, що надіється на те що все-таки щось з сьогоднішньої бесіди у ваших голівках таки залишиться і ви хоча б будете намагатися робити правильно.

Переглядів: 806 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]