10:31
Тренінг "Ми проти насильства"


Мій улюблений світ – без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова...
І. Супрун

В школі продовжують проводитися профілактичні заходи по попередженню насильства над дітьми в сім`ї та в шкільному середовищі. Так 29 листопада педагогом-організатором Гасинець Жанною Зіновіївною підготовлений та проведений тренінг для учнів 5-7 класів «Ми проти насильства!».

Метою якого було сприяти усвідомленню учнями проблеми насилля у сучасному середовищі та формування практичних навичок для попередження насильства,закріпити і поглиблювати знання дітей про права людини, про насильство та його види; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивати мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховувати толерантність у ставленні до людей.

Учні активно працювали: виконували завдання, вправи, брали участь у роботі в групах, прослухали інформаційне повідомлення «Насильство та його види», дивилися презентації. Особливо сподобалася вправа «Груповий малюнок про насильство», в якій було запропоновано зробити спільний малюнок на задану тему.

Сьогодні ми обговорили важливе питання. Сподіваємося, що учні зможуть змінити своє ставлення до світу, людей, які нас оточують.

Мудрий цар Соломон багато століть тому назад сказав, що добро прославляє людину, а зло принижує. Жанна Зіновіївна. побажала учням тільки добра. І сподівається, що заняття нікого не залишило байдужим!

Переглядів: 1144 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]