09:42
Лекція "Скажемо «НІ» домашньому насиллю"

В нашій школі проводяться профілактичні заходи по попередженню насильства над дітьми в сім'ї та в шкільному середовищі. Тому з 26 листопада на загальношкільній лінійці було оголошено про конкурс малюнків «Ми проти насильства в сім'ї».

27 листопада за участю дільничного міліціонера та психолога соціальної служби проведена лекція для учнів 7-9 класів «Скажемо «НІ» домашньому насиллю». Лекція проходила в цікавій формі. Учні працювали в групах, відповідали на різноманітні запитання,розгадували ситуації пов'язані з насиллям.

Однією з актуальних проблем сучасної України є проблема насильства, яка значною мірою загрожує як життєдіяльності окремої людини, так і суспільства в цілому. Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі. На жаль, як стверджують експерти з питань дитинства, щорічно 2-3 мільйони дітей стають жертвами жорстокого ставлення до них. Проте і ця цифра занижена, оскільки діти часто соромляться або бояться розповісти про те, що над ними знущаються, або не знають іншого ставлення до себе і тому вважають його як норму.

Без подолання цього згубного явища не можливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

Переглядів: 457 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]