09:37
Умій володіти собою

Відповідно до річного плану МО класних керівників 26 листопада у 7 класі з використанням ІКТ була проведена відкрита виховна година класним керівником Гасинець Марією Федорівною на тему «Умій володіти собою».

Класний керівник дуже вдало підібрала тему виховної години адже не рідко трапляється, що відбуваються багато різних непотрібних конфліктних ситуацій. Учні мали змогу висловити своє бачення на рахунок своєї поведінки, ставлення один до другого та до інших. Цікавою була робота в парах де учням були запропоновані різі ситуації і види конфліктів і дійсно по-чесному учні старалася все сказати і висловитися те, що вони на справді іноді дійсно поводять себе не дуже «гарно».

Під час виховної години відбувалися цікаві діалоги між учнями і вчителями. Вчителі старалися задавати учням питання що стосуються конфліктів і дійсно були почуті вражаючі відповіді.
В кінці виховної години директор учням сказав, що має надію, що почуте сьогодні десь там таки залишилося і наголосив, що в першу чергу ви маєте поважати себе тоді і вас будуть поважати інші.

Переглядів: 466 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]