00:07
Сніду – НІ!

Під таким гаслом 21 листопада у нашій школі відбулася лекція-виступ для учнів 9-11 класів проведена головним лікарем Кальницької Амбулаторії Лендєл М.М. Лікар в доступній для дітей формі провів лекцію, звертаючи їхню увагу на те, що треба розуміти і оберігати себе від такої біди. Наводив їм дані про інфікованих, скільки людей хворіє цією жахливою хворобою не тільки в Україні а й в цілому світі.

Адже 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. У 1996 році почала діяти Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS).

”Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекції та втілити знання в практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших і допомогти тим, хто живе з ВІЛ.

Учні задавали багато цікавих питань на, які Михайло Михайлович відповідав і пояснював учням, як можна уникнути цієї хвороби. І наголошував учням, що ви маєте бути грамотно обізнаними в цьому питанні а головне не зробити фатальної помилки.

Переглядів: 275 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]