09:36
Святкування Дня вчителя

Осінь… Яка чудова пора року! Усе довкола неначе розмальовано пензлем. Ти лише оглянься навкруги і зрозумієш, на скільки все яскраве та кольорове. Яка краса! Разом з осінню до нас приходить чудове свято – День учителя. Це свято здатне дарувати нам усмішки, надихати та зачаровувати. Тому недарма до цього свята так активно готуються усі. Кожен із нас згадує свого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов'язані своїм життєвими і професійними перемогами.

У нашій школі щорічно проводяться заходи присвячені Дню вчителя. Так і цього року, 3 жовтня відбувся концерт за участю учнів 1-10 класів та гуртківців. Позитивні емоції та хороший настрій всіх присутніх був забезпечений талановитими учнями, які співали, танцювали, читали гуморески.

Такому виступу передувала велика робота керівників гуртків «Літературно-драматичний» керівник Якубич О.П, вокальний ансамбль 1-4 класів «Нотки» керівник Мордяк Г.В. та педагога-організатора.
Із привітаннями виступив директор школи, який побажав здоров'я й витримки, злагоди й любові.

День учителя – свято, що залишається з нами назавжди. Тому ми кажемо всім вчителям: нехай вистачає наснаги у Вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві, успіхів у всіх справах, оптимізму й упевненості в завтрашньому дні.


Переглядів: 363 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]