10:42
Хай сонцю і квітам всміхаються діти - відкриття табірної зміни у ДЗВ "Водограй".

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров`я. У нього є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, трудове, цікаве. Так воно і є – щедре на відкриття, повне романтики. Ласкаве сонце, свіже повітря і навіть теплий літній дощик дарують усім нам добрий настрій, усмішки, а отже, – здоров’я! А ще – воно веселе і безтурботне.


Все, що складає насолоду життя в пришкільному оздоровчому таборі "Водограй" Кальницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Виховний процес з дітьми в таборі поєднує творчість, відпочинок, працю, спорт, які об’єднують тематичні дні: «День довкілля», «День самоврядування», «День журналіста», «День туризму», «День спорту», «День гумору», «День історії села», «День музики», «День здорового способу життя», «День мого імені», «День юних екологів», «Літературний день», колективна творча справа «Джунглі кличуть», та інші.

Беззаперечно, літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими. Отже, старт літу був даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері табору  відкриті для вихованців.

Ласкаво просимо!

О 9 годині ранку відбулося відкриття табірної зміни святковою лінійкою «Здрастуй, табір».

Після лінійки пройшов конкурс малюнків  на асфальті «Діти – це наше майбутнє» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, а після смачного обіду відбувся перегляд  улюблених мультфільмів.

Переглядів: 625 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]