10:20
Тиждень біології і природознавства

Я насмілюся стверджувати, що з усіх знань,
найкорисніші для нас – знання природи, її законів.

Жан-Батіст Ламарк

Саме з метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, з 21 по 25 жовтня  згідно річного плану роботи школи, під керівництвом вчителів біології і природознавства Федака Н.П.та Вакерич А.М., було проведено Тиждень біології і природознавства. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального.

Головне завдання проведених заходів – усвідомлення необхідності пізнавати природу, пізнавати самого себе, поринати в цікавий світ біології – науки про життя, бо як сказав відомий лікар і філософ Авіцена: «Основним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатство, що у тебе у скринях…Основним скарбом життя є здоров’я! Та щоб його зберегти, потрібно багато чого знати про себе і природу, яка тебе оточує». Тож, юні знавці природи приєднуйтесь до неповторної, загадкової, найцікавішої науки – Біології!

У рамках цього тижня було проведено такі заходи як:
Розвага «Квітковий гороскоп», «Вчені-біологи України», інформаційна хвилинка з використанням презентації «Материнська любов у тваринному світі», виставка учнівських робіт з біології та природознавства «Цікаві факти про тварин» (5-6 класи), вікторина «Чи знаєш ти природу?», конкурс на кращий кросворд «Цікава біологія», аукціон «Кімнатні рослини» 8 – клас, інформаційна хвилинка «Рослини лікарі», перегляд відеофільмів.

Можна навчити дитину не лише любити все живе, а й дати їй інструменти для захисту довкілля, і тоді вона, ставши дорослою, не буде топити відходи, не буде смітити де завгодно, не буде працювати над поверненням річок в інший бік, не буде залишати напризволяще домашню тварину…

У людства повинно бути майбутнє.
І воно може бути світлим.
Нерозв’язаних проблем не існує…

Переглядів: 414 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]