12:28
День учнівського самоврядування в День учителя

День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Доброю традицією стало в нашій школі напередодні Дня вчителя проводити день самоврядування, який організовує педагог-організатор з учкомом школи.

Кожен з учнів, хто був у ролі вчителя, зрозумів, що це дуже нелегка справа. Адже справжній вчитель повинен не тільки досконало знати свій предмет, але ще й дітей зацікавити ним, тримати дисципліну та увагу всього класу.

Цим ділом зайнялись учні старших класів. Вони завзято готувалися кожен до свого уроку. День самоврядування надзвичайно важливий та потрібний захід. Він відкриває перед старшокласниками таємниці вчительської майстерності, дає можливість зрозуміти, що собою являє професія учитель і, можливо, підказати шлях у майбутнє. І як не дивно, більша частина учнів старших класів проявили бажання спробувати, як це воно бути учителем. Учням було досить цікаво, але й надзвичайно важко. Тому діти почали більше цінувати працю педагога! А учком на чолі з головою Лучин Каріною слідкував за порядком та дисципліною учнів на уроках та перервах.

Цього року цей день пройшов на «ура!». І учні, і вчителі були задоволеними. На дверях учительської були вітання для вчителів, редакція преси учкому школи приготувала цікаву стінгазету з привітаннями.

З відповідальністю до цього дня віднеслися і інші школярі нашої школи. Учні-вчителі сумлінно підготувалися до проведення уроків, а учні з повагою ставилися до них, старалися не заважати проводити уроки.

Переглядів: 504 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]