10:14
Зі святом 1 вересня!

Сердечно вітаємо Вас із Днем знань та початком нового навчального року. Це справді всенародне свято, яке символізує прагнення кожного громадянина, особливо молоді, до вершин знань та професійної майстерності, всебічного і гармонійного розвитку. 

Всі ми глибоко усвідомлюємо пріоритетність освіти як визначального фактора суспільного розвитку, досягнення кращих європейських стандартів життя, утвердження України в колі високорозвинених країн світу.

Щиро вдячні учителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдаровання. Бажаємо, щоб Ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

Зичимо всім, причетним до цього свята, довголіття, великих життєвих сил, професійної невтомності та невичерпності, добробуту й сімейного затишку.

Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними успіхами та здобутками. Розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

Бажаємо всім, хто в цей день переступає поріг навчального закладу, міцного здоров'я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Добра Вам і здоров'я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає Вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть Вашими постійними супутниками.

Нехай Ваша невтомна праця проросте паростками правди і мудрості на славу України!

З повагою адміністрація школи та сайту.

Переглядів: 327 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]