11:33
Загальношкільні батьківські збори

18 травня 2013 року відбулась концертна програма приурочена до святкування Міжнародного дня сім'ї та загальношкільні збори для батьків учнів 1 – 11 класів. Розпочалися збори концертом, який підготували учні 5 – 9 класів та педагог-організатор.

Після концерту директором був оголошений план зборів:

1. Родинне виховання. Про спільну роботу школи, сім'ї та громадськості;

2. Успішність учнів;

3. Вибір іноземної мови.

По першому питанню з презентацією виступила педагог-організатор Гасинець Ж.З. – яка зауважила, що родинне виховання – перша природна і постійно діюча ланка виховання. Без докорінного поліпшення родинного виховання не можна домогтися значних змін у подальшому громадянському вихованні підростаючих поколінь. У сім'ї закладається духовна основа особистості, її мораль, самобутність національного світовідчуття і світорозуміння – це перевірений віками досвід національного виховання дітей у сім'ї. Воно є могутнім джерелом формування світогляду, національного духу, високої моральності, трудової підготовки, громадянського змужніння, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошани рідної мови, історії, культури. Також багато було сказано про те, що потрібно налагодити більш тісний зв'язок з батьками учнів, адже адміністрацією школи, вчителями робиться все для того, щоб ця робота проводилася на високому рівні. Тим більше у школі вже склалися певні традиції – це святкування і відзначення родинних свят на які обов'язково запрошені батьки, відкриті виховні години за участі батьків, Свято осені, святий Миколай та інші.

По другому питанні виступив директор школи, який запропонував батькам переглянути зведені табличні дані про успішність їхніх дітей, де було виведено оцінки за кожний предмет . Василь Михайлович зробив детальний аналіз всіх оцінок.

По третьому питанні виступив директор школи, який зауважив, що згідно програми обов'язково має вивчатися друга іноземна мова – це питання було винесене на загальне обговорення і голосування.

За результатами обговорення питань порядку денного прийнято рішення та рекомендації.

Переглядів: 614 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]