09:59
День Перемоги

День Перемоги – 9 травня – всенародне свято, встановлене Указом Президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1945 року в ознаменування перемоги Радянського Союзу над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні.

За наказом Верховного Головнокомандуючого 9 травня 1945 року в Москві відбувся салют 30 артилерійськими залпами з тисячі гармат.
Відтоді щорічно у цей день до пам'ятників, меморіалів, братських могил покладаються вінки і квіти.

День Перемоги є всенародним святом в Україні.

Кожного року 9 травня відбувається артилерійський салют в столиці України Місті-герої Києві, в Містах-героях Одесі, Севастополі, Керчі та в обласних центрах.

У кожному селі і місті жителі України віддають данину пам'яті полеглим воїнам, вшановують живих учасників Великої Вітчизняної війни.

  Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги і у нашій школі. Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам розпочався мітинг Пам’яті. Урочистою ходою пройшли учні, та поклали вінки до пам’ятника загиблим. Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих співвітчизників. Діти з квітами пішли до ветеранів додому так, як по стану свого здоров’я вони не мали змоги бути присутніми на мітингу , та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних поколінь.


Переглядів: 372 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]