09:55
День цивільної оборони

8 травня 2013 року в нашій школі проводився День цивільної оборони .

«Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха… Держава як гарант цього права створює систему цивільної оборони, яка має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру» «Закон України «Про Цивільну оборону України»

Саме запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і забезпечення зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж – основне завдання Цивільної оборони. Глобалізація, яка охопила весь світ, є позитивним явищем, але вона, на жаль, породила і таке поняття, як «надзвичайна ситуація». Тому для того, щоб запобігти людським жертвам, щоб захистити своє життя, у загальноосвітніх закладах впродовж навчального року вивчаються правила поведінки і дії при надзвичайних ситуаціях.

На протязі Дня ЦО (ЦЗ) були проведені:

- загальношкільна лінійка;

- виховні години за темами «Надзвичайні ситуації. Пожежі. Поведінка при пожежі», «Засоби індивідуального захисту органів дихання», тощо;

перегляд презентацій з ЦО;

- організовано показ фільмів на відповідну тематику.

Головною метою таких заходів як День цивільної оборони є попередження дитячого травматизму і загибелі. Це наша можливість навчити підростаюче покоління правильній поведінці при пожежі та в надзвичайних ситуаціях.

Переглядів: 405 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]