11:14
Всесвітній день авіації і космонавтики

У цей день, 12 квітня, в 1961 році громадянин СРСР майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, який тривав 108 хвилин.

Для перегляду альбому натискайте на мініатюри

Розвиток пілотованих польотів проходив поетапно з урахуванням досягнутих науково-технічних результатів і появи нових наукових, господарських і технічних завдань. Від перших пілотованих кораблів і орбітальних станцій до багатоцільових космічних пілотованих орбітальних комплексів – такий шлях, пройдений радянською пілотованої космонавтикою.

Яскраві успіхи космонавтики – закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі.

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАЇ) 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».

В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня.

 12 квітня в нашій школі було відзначене це чудове свято тематичною лінійкою  вчителем фізики Гарновді С.Ю. та учнями 10 – 11 класів. На лінійці звучали розповіді учнів про перших космонавтів, цікаві факти про космос і це все супроводжувалося чудовою презентацією. Багато було сказано і показано про українських космонавтів,вкінці виступу учнів, Світланою Юріївною було проведено інтелект-шоу – відбувалася подорож планетами з відповідними завданнями. Свято відбулося на славу.

Переглядів: 344 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 2
1 Віталій   (22 Квітня 2013 17:47)
Чудове свято!
2 Учні 9 - 11 класів   (26 Квітня 2013 10:08)
Нам було дуже цікаво разом з Світланою Юрівною подорожувати хоть і уявно просторами космосу. Дякуємо ми дізналися багато цікавого!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]