14:14
Екскурсія до замку Сент-Міклош

Замок в Чинадієві не зовсім схожий на замок в загальноприйнятому розумінні цього слова. Двоповерховий П-подібний замок побудований в стилі пізнього ренесансу в 1450 році. Замок багато разів перебудовувався. З 1728 року замком володіє добре відомий на Закарпатті рід Шенборнів.

Фотоальбом >>

Замок прикрашає дві башти – північна і південна. На першому поверсі розташовувалася кухня, шість кімнат і просторий зал.

З 2001 року мукачівський художник Йожеф Бартош орендував замок на 49 років. Вважається, що саме в Чинадіївському замку народилася легендарна любов між мужньої Ілоною Зріні (захисницею мукачівского замку Паланок) і графом Імре Текелі.

Ще багато можна говорити чудового і прекрасного про цей замок , але краще один раз побачити. Так зробили і ми 27 березня педагогом-організатором нашої школи була організована екскурсія у цей чудовий замок. В екскурсії взяли участь учні 1 – 11 класів, і всі були у захваті від побаченого. Ми ніби, переступивши поріг замку, перенеслися в ті чудові історичні часи, наш захват ще доповнювала розповідь екскурсовода, який нам дуже цікаво і доступно все розказав.Екскурсія була організована в ІІ тура  - І тур  - 11.00, ІІ тур - 14.00.

Переглядів: 433 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]