11:12
Кожна людина варта любові!

Як відомо, 14 лютого кожного року святкується День Святого Валентина.

День Святого Валентина – одне з найулюбленіших свят молоді. Воно дуже давнє, і допоки справжня історія дійшла до наших часів, обросла безліччю легенд. Цього року починаючи з 01.02 по 13.02, як і завжди, усі охочі мали змогу через шкільну пошту (виставлену скриньку для листівок-валентинок) виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям. Починаючи з 1 лютого на загальношкільній лінійці було оголошено про конкурси:

1. Краща Валентинка;

2. Краще привітання з Днем Святого Валентина;

3. Голосування за Містера і Міс Валентинок школи;

4. Конкурс на кращу стінгазету.

Учні активно приймали участь. 12 лютого скриньку було розпечатано і ЦВК школи, учасниками якої є члени учкому школи, підрахували Валентинки і визначили переможців.

Фотозвіт >>

В конкурсі на кращу Валентинку:

І місце - Гомада Марія – 10 кл;

ІІ місце - Вакерич Діана – 8 клас;

ІІІ місце - Кресяк Мирослава - 6 клас.

В конкурсі на краще привітання:

І місце - Козар Ангеліна – 6 клас;

ІІ місце - Сембер Андріанна – 7 клас;

ІІІ місце - Магарламова Вікторія – 9 клас.

Визначено також:

Містер Валентин школи – Кузьминський Віктор – 11 клас;

Міс Валентинка школи – Гомада Марія – 10 клас.

В конкурсі на кращу стінгазету до Дня Святого Валентина всі учні були активні і молодці, всі будуть нагороджені призами на вечорі до Дня Святого Валентина який відбудеться 14.02.

Переглянути всі роботи >>

Отже, коротко про це свято.

День святого Валентина, або День закоханих - свято, який 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. У США - c 1777 року, в країнах СНД - з початку 90-x років.

Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалій Стародавнього Риму. Луперкалії - фестиваль еротизму на честь богині «божевільного» кохання Juno Februata і бога Фавна (Луперк - одне з його прізвиськ), покровителя стад, який відзначався щороку 14 лютого.

У 494 році н. е.. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалії. Свята, який прийшов на заміну Луперкалії, був призначений небесний покровитель - святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав вбити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і запеклим, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіськопі міста Терні Валентин вважав інакше і таємно вінчав закоханих солдатів.

Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до скарбниці. У в'язниці, священик Валентин закохався в дочку чи то свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери.

Перед смертю Валентин написав любовний лист своїй коханій, яке закінчив словами «від твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і поклало початок традиції писати своїм улюбленим листи з зізнаннями в коханні - валентинки.

Переглядів: 1446 | Додав: Директор
Всього коментарів: 2
1 Нефертіті   (19 Лютого 2013 11:08)
Молодці! Свято вдалося! Так тримати!
2 Учні школи   (27 Лютого 2013 15:18)
Побільше б таких свят.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]