10:42
Семінар–практикум вчителів предметів художньо–естетичного циклу

5 лютого Кальницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно відчинила двері для учасників семінару, вчителів музичного мистецтва та художньої культури району та для шанованих гостей серед яких перший заступник начальника відділу освіти Мукачівської РДА Тулюк О.І. і методист РМК Бузинник М.М.

Усі заплановані заходи, що проходили в рамках семінару, були підпорядковані темі «Інноваційні технології навчання, як засіб розвитку творчої активності учнів на уроках мистецького циклу».

Відкрив семінар директор школи Гасинець Василь Михайлович, який презентував  навчальний заклад, а потім запросив гостей на уроки музики та художньої культури.

Далі гостинно вітала гостей вчитель музичного мистецтва Гасинець Жанна Зіновіївна на уроці музичного мистецтва у 6 класі темою уроку «Казковий світ у звуках». Учитель музики,грамотно розвивала здатність учнів 6 класу до емоційно-ціннісного сприйняття і розуміння музичних творів, написаних великим російським композитором М.А. Римським–Корсаковим, виховувала в учнів художні смаки і морально-духовні почуття і вміло працювала з інформаційно – комунікативними технологіями,показала роботу по застосуванні  на уроці музичного мистецтва мультимедійних підручників «Нова школа».

На короткій перерві між уроками гості відвідали Кімнату–музей з народознавства де для них була підготовлена змістовна екскурсія, гості залишили свої побажання в «Книзі Відгуків».

Наступною щиро вітала гостей Сулима Ганна Юріївна на уроці художньої культури в 11 класі темою уроку »Видатні живописці Іспанії» . Вчителька ніби всіх перенесла у віртуальну екскурсію музеями світу, було представлено багато репродукцій картин учні аналізували полотна, розповідали про історію створення картин, біографії відомих художників Іспанії. Була застосована презентація з 44 слайдами.

Після уроків гостей було запрошено на святковий позакласний захід «Музичний КВК».

В КВК брали участь 2 команди по 10 чоловік учні 5 – 8 класів. Перша команда називалась «Квартет+» інша «Музична ромашка». Учні захопливо брали участь у конкурсах адже КВК складався з 2 раундів і в кожному раунді було 5 конкурсів – і всі конкурси безпосередньо були пов’язані з музикою. Між конкурсами звучали музичні паузи – це виступ вокального ансамблю «Джерельце»,соло,інструментальний номер. Звичайно, що в конкурсі переможених не було.

Після позакласного заходу відбулося теоретичне засідання по темі: «Особливості застосування інноваційних технологій на уроках музичного мистецтва» засідання проводила перший заступник начальника відділу освіти Мукачівської РДА Тулюк О.І. і методист РМК Бузинник М.М.

Далі проходило засідання круглого столу «Запрошуємо до розмови» - де проходив обмін досвідом.

Переглянути альбом >>


Переглядів: 1033 | Додав: Директор
Всього коментарів: 1
1 deva   (27 Лютого 2013 15:11)
Молодці ! Так тримати!Все було на найвищому рівні.ДЯКУЄМО!!!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]